Skakanie sprzyja integracji! Imprezy firmowe w parkach trampolin

Read Time:2 Minute, 49 Second

Dobra integracja zespołu w jest bardzo ważna. Jak ją osiągnąć? Dzisiaj hitem są imprezy firmowe w parkach trampolin!

Jeżeli pracownicy są dobrze ze sobą zintegrowani, w takim przypadku łatwiej i skuteczniej wykonują powierzone im zadania, szybciej się ze sobą komunikują i dzięki temu pomagają firmie w rozwoju. W tym celu organizuje się imprezy integracyjne dla firm, które również mogą odbywać się w parkach trampolin. Zobacz, na czym dokładnie polegają takie spotkania i jakie niosą one za sobą korzyści.

Park trampolin na imprezę firmową. Kiedy warto?

Wybór właściwego miejsca do organizacji imprezy firmowej nakierowanej na integrację zespołu ma kluczowe znaczenie dla jej skuteczności.

Najlepsze rezultaty można uzyskać wtedy, gdy spotkanie skupione jest na działaniach integrujących pracowników, na przykład w trakcie aktywności fizycznej, gdy wykonują oni wspólnie określone zadania. Właśnie dlatego bardzo często wybierane są dzisiaj imprezy integracyjne dla firm z elementami sportowej rywalizacji i współpracy.

Takie wymagania doskonale spełniają również imprezy na trampolinach. W parkach trampolin mogą świetnie bawić się nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli. Na miejscu czekają nie tylko trampoliny, ale również inne atrakcje, na przykład ścianki do wspinaczki, ścieżki akrobatyczne, tory przeszkód, wieże do skakania, twister do omijania obracających się belek.

Uczestnicy imprezy mogą korzystać wtedy z dostępnych na miejscu atrakcji, a także dodatkowo wziąć udział w zadaniach według scenariusza sprzyjającego integracji pracowników.

Oczywiście, warto pamiętać o tym, że do integracji w parku trampolin konieczne jest odpowiedni stan zdrowia, wic imprezy integracyjne dla firm w takim miejscu nie sprawdzą się w przypadku każdej załogi.

Impreza firmowa na trampolinach. Jaki jest jej przebieg?

Firmowe imprezy organizowane w parkach trampolin mogą odbywać się bez scenariusza i mogą polegać na wykupieniu wejścia do parku, ale również mogą być to imprezy zorganizowane przez park, które obejmują również wynajem prywatnej salki, skorzystanie z opieki instruktora, obsługę cateringową. Gdy chodzi o takie imprezy firmowe Warszawa jest doskonałym miejscem do ich urządzenia.

Przebieg imprezy firmowej na trampolinach można uzgodnić z przedstawicielem parku albo wybrać jeden z gotowych pakietów. Do dyspozycji są także gotowe scenariusze przeznaczone dla grup o różnej liczebności.

Zwykle czas imprezy wynosi od 1 godziny do 3 godzin, dlatego można dobrać ją również indywidualnie.

Warto też wskazać, że imprezy na trampolinach mogą być świetnym pomysłem nie tylko dla samych pracowników, ale również dla ich rodzin i dzieci. Dzięki temu można zapewnić wszystkim niezapomnianą zabawę.

Spotkanie firmowe w parku trampolin. Jak je zorganizować?

Urządzenie spotkania firmowego w parku trampolin nie jest obecnie skomplikowane, ponieważ na klientów biznesowych przygotowanych jest obecnie wiele tego typu parków.

Jeśli planowane są imprezy integracyjne Warszawa może zaoferować najlepiej przygotowane parki, gdzie do dyspozycji firm jest również profesjonalne zaplecze, aby spotkanie było udane pod każdym względem.

Po wybraniu parku trampolin wystarczy skontaktować się z jego przedstawicielem, aby uzgodnić razem z nim szczegóły organizacji wydarzenia, między innymi jego termin, liczbę uczestników, czas zabawy, rodzaj scenariusza.

Więcej informacji dotyczących oferty można uzyskać pod adresem strony: https://airo.fun/park-trampolin/oferta/imprezy-integracyjne-dla-firm.

Impreza integracyjna w park trampolin. Jakie oferuje korzyści?

Decydując się na imprezy na trampolinach, można przede wszystkim uzyskać bardzo dobry efekt integracji zespołu, któremu sprzyja wspólne wykonywanie zadań oraz aktywność fizyczna.

Również takie spotkania firmowe są bardzo dobrym wyborem dla firm, których pracownicy na co dzień przebywają przy biurkach, ponieważ zachęcają one do ruchu.

Dodatkowym atutem będzie brak ryzyka niepowodzenia imprezy ze względu na aurę, dlatego udane spotkanie na trampolinach można zorganizować przez cały rok, niezależnie od pogody.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kiedy należy odwiedzić geodetę? Sprawdź zakres usług
Next post Budowa lub transformacja działu IT w firmie – jak przeprowadzić rekrutację?