Loading...

Fortuna – Zakłady Bukmacherskie

Fortuna – Legalny Bukmacher

Zakład Bukmacherski Fortuna to jeden z liderów rynku legalnych bukmacherów w Polsce. Wyróżnia się dobrze rozbudowaną, intuicyjną stroną internetową za pośrednictwem której, bez wychodzenia z domu możesz zawierać zakłady i cieszyć się jeszcze większymi emocjami podczas oglądania różnych sportowych zmagań. Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności internetowej sprawia, że dla wielu graczy Fortuna to lider polskiej bukmacherki pod względem internetowych zakładów bukmacherskich.

Oferta

Fortuna posiada konkurencyjną ofertę powitalną dla nowych graczy, w ramach której oferuje bonus od pierwszego depozytu, który może wynosić aż 2000 zł. Ponadto pierwszy kupon na stronie internetowej po założeniu konta jest kuponem bez ryzyka. Oznacza to zwrot pieniędzy w razie niepowodzenia zakładu, maksymalny zwrot to 200 zł. Fortuna nie zapomina również o graczach bardziej doświadczonych, którzy czerpią emocje z obstawiania od dłuższego czasu. Wymienić w tym miejscu należy chociażby bonus „Happy hours. Graj bez podatku” czy „AKO Boost”. W ofercie tego legalnego bukmachera znajdziemy także różnego rodzaju zakłady specjalne, które dodatkowo urozmaicają ofertę Fortuny.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Fortuna – klik oprócz bogato rozwiniętej strony internetowej posiada także aplikację na telefon, która pozwala na szybki dostęp do konta w każdym miejscu i o każdej porze.

Podsumowanie

Najistotniejszym atutem tego zakładu bukmacherskiego jest to, że Fortuna działa w Polsce legalnie. Wydarzenia sportowe od piłki nożnej po sporty walki czy sporty motorowe obstawiać można bez żadnych obaw. Emocje gwarantowane! Nic przecież nie pobudza lepiej niż oglądanie wydarzeń sportowych, które mamy na kuponie.