Zasady i nagrody

Na uczestników gry czeka dużo zabawy, atrakcyjne nagrody oraz wiele niespodzianek, w tym postacie historyczne, które będą na trasie gry pomagać w realizacji zadań.


Gra odbywa się na terenie dzielnicy Wola, w parku Edwarda Szymańskiego przy ulicy Elekcyjnej. Uczestnicy działają w grupach trzyosobowych. Podczas gry odwiedzają 8 punktów informacyjnych.
W każdym z punktów odpowiadają na pytania z dzieddziny kultury, turystyki i historii związanych z Dzielnicą Wola. Dodatkowo uczestniczą w grach i quizach tematycznych.


Każda osoba, która weźmie udział w grze, otrzyma nagrodę w postaci przewodnika „Zero Barier. Polska bez ograniczeń”, wydanego przez Fundację Zero Barier. Nagrodami dla trzech zwycięskich zespołów (9 osób) są bilety do warszawskich muzeów. 


Warunkami uczestnictwa w grze jest spełnienie następujących wymagań: ukończenie 18 roku życia (osoby młodsze mogą wziąć udział w grze w raz z opiekunem) , wysłanie zgłoszenia uczestnictwa w wymaganym terminie do 20 października 2015 roku oraz uzyskanie potwierdzenia uczestnictwa ze strony organizatorów.


Aby ukończyć grę należy: odwiedzić jak naknajwiększą ilość punktów  informacyjnych, prawidłowo zrealizować wszystkie zadania uzyskując za to punkty oraz dotrzeć na metę w wyznaczonym czasie. Zwycięzcami gry będą 3 osobowe zespoły, które spełnią powyższe wymagania oraz otrzymają największą ilość punktów przyznawanych za realizację zadań w poszczególnych punktach informacyjnych.

 

Wiecej informacji znajduje się w regulaminie gry.


Wspólnie poznajmy tajemnice Dzielnicy Wola. Życzymy udanej zabawy.

Znajdziesz nas na Facebook