Loading...

Dlaczego warto korzystać w pożyczek pozabankowych?

Pożyczki pozabankowe – https://ibrok.pl/pozyczki-pozabankowe/ z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Wpływ na to zjawisko mają przede wszystkim coraz bardziej zaostrzające się przepisy dotyczące udzielania kredytów w instytucjach bankowych.

Pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa charakteryzuje się tym, że może zostać ona zaciągnięta zarówno w placówce stacjonarnej danej instytucji finansowej, jak również przez internet. Oprócz tego jej inną cechą charakterystyczną jest to, że pożyczkobiorca decyzję o przyznaniu takiej pożyczki otrzymuje w krótkim czasie, a pieniądze otrzymuje nawet w ciągu 15 minut od chwili pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Aby otrzymać pożyczkę pozabankową należy spełniać jedynie minimum formalności. Pożyczki pozabankowe mogą zostać udzielone zarówno na okres krótko, jak i długoterminowy. Natomiast kwestia ta uzależniona jest od indywidualnej wewnętrznej polityki firmy udzielającej takich pożyczek. Natomiast należy zaznaczyć, że najkrótszym okresem, na jaki można zaciągnąć taką pożyczkę jest okres 30 dni, a najdłuższym okres w większości przypadków jest okres 12 miesięcy. 

W jaki sposób otrzymać pożyczkę przez internet?

Aby otrzymać pożyczkę przez internet wystarczy umówić się na spotkanie z przedstawicielem danej instytucji finansowej, bądź po prostu złożyć wniosek przez internet. W tym drugim przypadku całą procedurę można załatwić bez wychodzenia z domu. Należy pamiętać, by posiadać ważny dowód osobisty, jak również numer konta bankowego, który będzie figurował na nasze nazwisko. Przy pozytywnej weryfikacji danych pieniądze można otrzymać na konto nawet w ciągu 15 minut. 

tagi:

#pożyczka #parabank #finanse